Rektor

Karin Järleby (Rektor) | karin.jarleby@tabyfriskola.se | 08-792 26 10

Administration

Jil Lundemo (Skoladministratör) |
jil.lundemo@tabyfriskola.se | 08-792 10 20

Annette Mannerstedt (Löneadministratör) | annette.mannerstedt@tibble.nu | 08-5228 27 13 

Josephine Klingberg (Ekonomi) | josephine.klingberg@tibble.nu| 08-5228 28 41 

Ian Conroy (Vaktmästeri/Service) | ian.conroy@tibble.nu | 073-661 27 26 

Ledningsgruppen

Fredrik Björnsson (Bitr. rektor 6-9) | fredrik.bjornsson@tabyfriskola.se | 08-792 10 20

Cathrine Edholm Husebye (Särskilt ansvarig praktisk/estetiska lärare) |
cathrine.edholm.husebye@tabyfriskola.se | 08-792 10 20

Ulrica Lagesson (Bitr. rektor F-5) | ulrica.lagesson@tabyfriskola.se | 073-661 27 27

Victoria Gustafsson (Ansvarig för EHT) | victoria.gustafsson@tabyfriskola.se | 073-661 27 23

Ledning

Karin Järleby (Rektor) | karin.jarleby@tabyfriskola.se | 08-792 26 10

Niklas Pålsson (VD) | niklas.palsson@tibble.nu | 073-4000 231